Білім беру

Білім беру мекемелері туралы ақпарат.
Мекеме атауы
Басшысының аты-жөні
Мекен-жайы
Телефон
1
№1 Шұбарқұдық орта мектебі
Казиева Индира Есенжоловна
Шұбарқұдық кенті, Асау барақ №5
2-25-72
2-31-41
2
№2 қазақ-орыс орта мектебі
Кулунтаев Ақыл Казакбаевич
Пром.Шұбар Техникум көшесі №1
2-43-09
2-42-23 (ф)
3
№3 орта мектебі
Икембаева Гүлжахан Темірхановна
Шұбарқұдық кенті, Жамбыл көшесі №1
23828 дир
2-27-78 (ф)
Секретарь 87022547416
4
№4 орта мектебі
Иманғалиева Айгүл Нұрланқызы
Шұбарқұдық кенті, Н.Байганин көшесі №7
2-24-02
5
№5 бастауыш мектебі
Куанышова Гулбану Курашевна
Шұбарқұдық кенті, Депо көшесі ұбарқұдық кенті, Депо көшесі №3
23-0-92
6
№6 негізгі мектебі
Адаев Ғабит Аманғалиұлы
Шұбарқұдық кенті, Северная көшесі №50
23-1-64
2-31-63
7
Шұбарқұдық Гимназия
Құлымов Қайсар Жазықбайұлы
Шұбарқұдық кенті, Ж.Кереев көшесі №3
2-26-30
2-29-25
8
Ж.Кереев ат. орта мектебі
Салиев Сейтжан Аманжолович
Шұбарқұдық кенті, Гагарин көшесі №20
231432-38-25 ф
91382интернат
9
Кенкияк орта мектебі
Турмағанбетова Алия Абдрахмановна
Кенкияк кенті, Балуанов көшесі №11Б
26-2-40 ф
26216 бухг
10
Шұбарши орта мектебі
Нуржанова Алия Маратовна
Кенті, Аэродром көшесі №21А
27-0-06
27423
11
Саркөл орта мектебі
Карайдарова Жанар Сералықызы
Саркөл ауылы
27-0-01
12
М.Әуезов ат. НМ
Кулиев Төребек Сақтапбергенович
Қопа ауылы, Саркөл ауылдық округі
79767
13
Құмсай НМ
Уразова Райсул Хубайдуллаевна
Құмсай ауылы, Жауымбай Обай көшесі
79766
14
Байішев ат.ОМ
Тасбауова Сандуғаш Қойшығалиқызы(ИО)
Темір қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі
25-6-34
15
Жамбыл НБ
Жумабаев Амангелди Ыбрашевич
Жамбыл ауылы, Бейбітшілік көшесі
79155
79330
16
Теректі МБ
Атшыбаева Алия Рашқызы
Тасқопа ауылы, Мектеп көшесі №22
87134729-0-30
79063
17
Абай ат. ОМ
Жакупова Бибігүл Тұрланқызы
Құмқұдық ауылы
79584
18
Бабатай ОМ
Нұрмағанбетов Нұртас Оразайұлы
Бабатай ауылы
79559
19
Алтықарасу МБ
Әлішов Мақсот Жұмайұлы
Алтықарасу ауылы, Мырзағұлова көшесі
25-1-24(ф)
25-1-78
20
Еңбекші МБ
Жұмабаева Зулвира Жаңабайқызы
Қаракемер селосы
77055
21
Сартоғай НМ
Тоқмурзина Индира Сырлыбаевна
Сартоғай ауылы
79517
22
Ә.Молдағұлова ат.НМ
Ізбағанбетов Жанат Сабырұлы
Шығырлы ауылы, Ә.Молдагұлова көшесі
871359 25-8-41
23
Байғанин ат. МБ
Бегимова Рабиға Нағашыбайқызы
Ақсай ауылы, Н.Байғанин көшесі
871359 25-3-40
25363
24
Кеңесту НМ
Дүзелбаева Гульбану Дусеповна
Қалмақырған ауылы
28809ф
28780
25
Қопа ОМ
Қаржауов Руслан Сайынұлы
Қопа ауылы
28-6-62 (ф)
2-86-61
Қосымша білім беру мекемелері
1
Шұбарқұдық музыка мектебі
Ешимқұлова Набира Қожабайқызы
Шұбарқұдық кенті, Байғанин-45
2-30-35
2
Темір аудандық көркем сурет мектебі
Чирков Максим Николаевич
Шұбарқұдық кенті, Кереев 49
2-38-30
3
Темір аудандық оқушылар үйі
Абдуллина Самал Ермековна
Шұбарқұдық кенті, Кереев 49
2-37-75
4
Кеңкияқ музыка мектебі
Тайпакова Гүлфайруз Руқызы
Кеңкияқ кенті
2-79-21
Балабақшалар
1
Балдәурен ББ
Нұржанова Жарқын Нағметтоллақызы
Шұбарқұдық кенті, Н.Байғанин көшесі №11Д
2-36-40
2
Қарлығаш ББ
Құлмағанбетова Зина
Шұбарқұдық кенті, Жамбыл көшесі, №124Д
2-28-88
3
Балақай ББ
Айтмағанбетова Мейрамгүл
Шұбарқұдық кенті , Кереев көшесі
2-22-05
4
Ақбота ББ
Жундебаева Гүлмира Советовна
Пост.Кенкияқ
2-64-79
5
Балапан ББ
Жармағанбетова Гүлжайнар Сұлтанбайқызы
Қайынды ауылы
78-2-40
6
Айгөлек Пром ББ
Оразай Айнұр Сүйеубайқызы
Пром.Шубар Новостроика көшесі №19А
2-40-95
7
Балдырған ББ
Қалиева Набат Михаиловна
Қопа ауылы, мектеп көшесі №24
2-86-54
8
Гаухар ББ
Пангереева Аягөз Болатовна
Темір қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі
2-55-21
9
Айгөлек ББ Темір
Бейсенгеалиева Эльмира Бактыбаевна
Темір қаласы, С.Балмуханова көшесі №27
25-6-97
10
Алақай ББ Саркөл
Қуаншалина Алма Абылайқызы
Саркөл ауылы
79-9-03
11
Балауса ББ
Жанекешова Айсұлу
Шұбарқұдық кенті, Асау-барақ көшесі №8
2-23-13
12
Зере ББ
Жұмабаева Мейрамгүл Дүйсенбайқызы
Кеңкияқ кенті, Алтынсарин 11Б
2-63-12