Мемлекеттік қызмет туралы ақпарат

«Бекітемін»
Аттестаттау комиссиясының төрағасы
_________А.Жүсібалиев
«17» сәуір 2017 жылғы
«Темір ауданы әкімінің аппараты» ММ_
(мемлекеттік органның атауы)
______3 деңгей (әнгімелесу)________
(аттестаттау комиссиясының деңгейі)
№ р/с
Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.
Аттестатталатын қызметшінің лауазымы
Санаты
Құрылымдық бөлімшеӘңгімелесуден өту күні
1
Басеева Мадина Болатовна
Бас маман
E-G-3
«Алтықарасу ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
2
Бердигалиев Аманбек Орынович
Бас маман
E-G-3
«Алтықарасу ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
3
Боранкулов Адилбек Сайлауович
Бас маман
E-G-3
«Алтықарасу ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
4
Макин Толеген Елубаевич
Бас маман
E-G-3
«Алтықарасу ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
5
Тулегенова Кулпаршын Тобышовна
Бас маман
E-G-3
«Тасқопа ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
6
Молданиязов Куанай Жолбатырович
Бас маман
E-G-3
«Тасқопа ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
7
Ақышов Айбол Жанбатырұлы
Бас маман
E-G-3
«Тасқопа ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
8
Жалмагамбетов Аплатон Мухамбеткажиевич
Бас маман
E-G-3
«Саркөл ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
9
Ерназаров Бек Панабергенович
Бас маман
E-G-3
«Ақсай ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
10
Абдрахманова Райса Опиевна
Бас маман
E-G-3
«Темір қала әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
11
Утешова Алмагуль Докторовна
Бас маман
E-G-3
«Темір қала әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
12
Танирбергенова Кундыз Есиловна
Жетекші маман
E-G-4
«Темір қала әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
13
Каримбаева Сауле Жанабиловна
Бас маман
E-G-3
«Шұбарши ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
14
Абдрахманова Жангуль Сайновна
Бас маман
E-G-3
«Шұбарши ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
15
Сүтемеген Аян Мағауияұлы
Әкім орынбасары
E-G-1
«Кеңқияқ ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
16
Жандосова Фариза Маратовна
Бас маман
E-G-3
«Кеңқияқ ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
17
Байменшина Гульзада Сатанова
Жетекші маман
E-G-4
«Кеңқияқ ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
18
Шукуров Жанабай Абдешович
Бас маман
E-G-3
«Кеңестуы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
19
Ажмуратов Игибай Жиенгалиевич
Бас маман
E-G-3
«Кеңестуы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
20
Жубанышева Алия Нурлановна
Бас маман
E-G-3
«Кеңестуы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
21
Маясаров Жанибек Айсаевич
Бас маман
E-G-3
«Кеңестуы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
22
Атай Сейітқазы Айтжанұлы
Жетекші маман
E-G-4
«Кеңестуы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
23
Наренова Гулдерай Асылбекқызы
Бас маман
E-G-3
«Шығырлы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж. 25.04.2017ж.
24
Куспанов Асылбек Заригович
Бас маман
E-G-3
«Шығырлы ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
25
Умбетов Мейрамхан Амантаевич
Бас маман
E-G-3
«Қайыңды ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
26
Рашев Роман Рауанович
Бас маман
E-G-3
«Қайыңды ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
27
Толеуов Самат Еспаганбетович
Әкім орынбасары
E-G-1
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты» ММ-сі25.04.2017ж.
28
Нурмуханбетов Аслан Шагилбаевич
Бас маман
E-G-3
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты»
ММ-сі25.04.2017ж.
29
Жайлишева Индира Туребаевна
Бас маман
E-G-3
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты»
ММ-сі25.04.2017ж.
30
Қожатілеуов Асхат Алдабайұлы
Бас маман
E-G-3
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты»
ММ-сі25.04.2017ж.
31
Абылғазина Әсел Қайырбайқызы
Бас маман
E-G-3
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты»
ММ-сі25.04.2017ж.
32
Сатаева Дамира Танатаровна
Жетекші маман
E-G-4
«Шұбарқұдық ауылдық округі әкімі аппараты»
ММ-сі25.04.2017ж.
«Бекітемін»
Аттестаттау комиссиясының төрағасы
_________А.Жүсібалиев
«17» сәуір 2017 жылғы
«Темір ауданы әкімінің аппараты» ММ_
(мемлекеттік органның атауы)
______3 деңгей (әнгімелесу)________
(аттестаттау комиссиясының деңгейі)
№ р/с
Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.
Аттестатталатын қызметшінің лауазымы
Санаты
Құрылымдық бөлімшеӘңгімелесуден өту күні
1
Дуйсалина Нургуль Калдыбаевна
Сектор меңгерушісі
E-R-3
«Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
2
Сулейменова Гаухар Сайлауовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
3
Мурзабаева Галина Сагинаевна
Жетекші маман
E-R-5
«Аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
4
Колмырзина Дамели Каировна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық ішкі саясат бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
5
Жарылғасын Жандос Кенжебекұлы
Жетекші маман
E-R-5
«Аудандық ішкі саясат бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
6
Дуйсалин Нурболат Калдыбаевич
Бас маман
E-R-4
«Аудандық жер қатынастар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
7
Иманбаева Гулсим Жолдыгараевна
Жетекші маман
E-R-5
«Аудандық жер қатынастар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
8
Оспагамбетов Ерлан Копжасарович
Бас маман
E-R-4
«Аудандық білім бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
9
Нуртазина Гульнар Орынбасаровна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық білім бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
10
Карабалина Светлана Маратовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық білім бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
11
Аймуханова Тлектес Есеновна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
12
Айтмаганбетова Сандугаш Беркутовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
13
Саркулова Алтын Балгабаевна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
14
Букеев Рамиль Шамилевич
Жетекші маман
E-R-5
«Аудандық сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
15
Есалина Нургуль
Бас маман
E-R-4
«Аудандық кәсіпкерлік бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
16
Бимагамбетова Зауреш
Сектор меңгеруші
E-R -3
«Аудандық қаржы блімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
17
Насырова Бибисара Максотовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық қаржы бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
18
Онайбаева Жайнагуль Баянгалиевна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық қаржы бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
19
Сәндібаева Назгүл Орынжанқызы
Бас маман
E-R-4
«Аудандық қаржы бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
20
Асауова Гульмира Жагипаровна
Жетекші маман
E-R-5
«Аудандық қаржы бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
21
Орынбасар Мирас Жаңбырбайұлы
Бас маман
E-R-4
«Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
22
Айдашев Жанибек Сергалиевич
Бас маман
E-R-4
«Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
23
Махимова Гульмира Тулеулиевна
Бөлім орынбасары
E-R-2
«Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
24
Адильхан Гулайм Танжарбаевна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
25
Мурзалина Жанат Ахметовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
26
Иралина Динара Тажигуловна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
27
Абдрахманова Калжайнар Советовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
28
Мухамбеткалиева Галина Таласовна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
29
Бухашева Асыл Есенгалиевна
Бас маман
E-R-4
«Аудандық ауылшаруашылық бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
30
Толенов Сайлаубек Толенович
Бас маман
E-R-4
«Аудандық ауылшаруашылық бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
31
Тажибаев Батыржан Утесович
Бас маман
E-R-4
«Аудандық ветеринария бөлімі» ММ-сі24.04.2017 ж.
«Бекітемін»
Аттестаттау комиссиясының төрағасы
_________А.Жүсібалиев
«17» сәуір 2017 жылғы
«Темір ауданы әкімінің аппараты» ММ_
(мемлекеттік органның атауы)
______3 деңгей (әнгімелесу)________
(аттестаттау комиссиясының деңгейі)
№ р/с
Аттестатталатын қызметшінің Т.А.Ә.
Аттестатталатын қызметшінің лауазымы
Санаты
Құрылымдық бөлімшеӘңгімелесуден өту күні
1
Кушербаева Жанна Калдыбаевна
Бөлімше басшысы
Е-3
«Аудандық мәслихат аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
2
Мандаева Гульжан Аманкельдиевна
Бас маман
Е-4
«Аудандық мәслихат аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
3
Байсеуова Лаура Сайлауденовна
Бас маман
Е-4
«Аудандық мәслихат аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
4
Сабырбаев Арын Нурумшаевич
Бөлімше басшысы
Е-3
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
5
Мергенгалиева Света Орынтаевна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
6
Куанов Жаик Ертлеуович
Бөлімше басшысы
Е-3
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
7
Мухиева Гаухар Адилжановна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
8
Сатаев Едиль Маратович
Бөлімше басшысы
Е-3
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
9
Каукакова Мадина Тулеубаевна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
10
Есжанов Шахмардан Сакабаевич
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
11
Нургалиева Райхан Кусаиновна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
12
Сергазина Раушан Базарбаевна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.
13
Артыгалиева Айымгул Айткалиевна
Бас маман
Е-4
«Темір аудандық әкімі аппараты» ММ-сі26.04.2017 ж.